UPISI Vršimo upise za školsku godinu 2022. - 2023.

Kontakti

Uprava

Mirjana Miočić, mag.praesc.educ.

Ravnateljica
Email : ravnateljica@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr

Nada Ceranja, dipl. iur

Tajnik
Email : tajnik@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 309 153
Fax : 023 235 023

Josipa Čurjurić Rudić, dipl.oec

Voditelj računovodstva
Email : voditelj.racunovodstva@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 627 240

Ivana Kolenc

Aministrativno-knjigovodstveni poslovi
Email : racunovodstvo.dvsunce@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 627 240

Meri Malenica

Referentica za obračun plaća
Email : obracun.place@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 627 243

Ivan Tizaj

Administratot pri upisu i ispisu djece / Kontrola uplata
Email :upisi@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 627 243
Mob: 095 591 6744

Rastislava Baričević

Ekonom/skladište
Tel : 023 305 551

Stručna služba

Jelena Šestan, prof.ped

Pedagog
Email : pedagog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 312 150

Maja Barančić, prof.ped i soc.

Pedagog
Email : pedagog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 312 150

Marina Šarlija Miočić, mag.paed, mag.soc

Pedagog
Email : pedagog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 312 150

Gabrijela Miolović, prof. psih.

Psiholog
Email : psiholog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 312 151

Zlata Simić, dipl.def.

Defektolog
Email : defektolog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel : 023 312 153

Martina Rudić, vms

Zdravstveni voditelj
Email : zdravstveni.voditelj@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr
Tel :023 309 144

Dominik Pavić, prof. kineziologije

Voditelj sportskog programa
Email : kineziolog@djecji-vrtic-sunce-zadar.hr

Kontaktirajte nas

Ukoliko imate pitanja kontaktirajte nas. Potruditi ćemo se odgovoriti Vam u što kraćem roku.


    Δdocument.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() );

    Skip to content