UPISI Rezultati upisa za 2023./2024. OBJAVLJENI su na našoj web stranici.

Uz smijeh i pjesmu mališani postavili kućice za ptice

Perivoj Vladimira Nazora u srijedu 11. svibnja preplavio je dječji smjeh i cvrkut ptica.

 

Ranije dogovorena suradnja između tvrtke Nasadi d.o.o. i JU Natura Jadera rezultirala je projektom “I ptice su naši prijatelji” na kojoj su sudjelovali mališani Dječjeg vrića Radost – Područni objekti Jadran i Galeb te Dječjeg vrtića Sunce – Područni objekt Duga.

 

Po dolasku, vrtići su djelatnicima predali obojane kućice te su obišli svoje likovne radove koje smo izložili u Perivoju. Nakon toga, mr.sc. Morana Bačić iz Natura Jadere im je ukratko ispričala o budućim stanovnicima kućica koje je popratila slikama i zvukovima, ali i odgovorila na sva znatiželjna pitanja mališana. Djeca su iznenadila i pjesmicom, a nakon izvedbe u dvije grupe prionuli su na postavljanje oslikanih kućica.

 

Originalni članak pročitajte na: https://www.057info.hr/vijesti/2022-05-11/uz-smijeh-i-pjesmu-malisani-postavili-kucice-za-ptice

Skip to content