UPISI Rezultati upisa za 2023./2024. OBJAVLJENI su na našoj web stranici.

Kako stabla mogu spavati, kada auti bruje, a ljudi viču?

Državna smotra projekata u području Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratskog građanstvo Vlade RH za rani i predškolski odgoj i obrazovanj, u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje održala se 25. i 26. svibnja u vidu hibridnog stručnog skupa: na Zoom platformi i u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.

 

Dječji vrtić “Sunce”, Zadar ove je godine na Nacionalnoj smotri projekata izložio je projekt “Kako stabla mogu spavati, kada auti stalno bruje, a ljudi viču?”. Nositeljice projekta dolaze iz područnog objekta DUGA: Kornelija Pahljina, Vedrana Vulić, Elena Kurta te u ulozi suradnika na projektu Martina Rados. 

 

– Sretni smo i ponosni što je vrijednost našeg projekta prepoznata te što se isti našao među projektima koji su izloženi na smotri nacionalne razine, kazala je ravnateljica DV “Sunce” Mirjana Miočić.

 

Originalni članak pročitajte na https://www.057info.hr/vijesti/2022-05-28/kako-stabla-mogu-spavati-kada-auti-bruje-a-ljudi-vicu

Skip to content