UPISI Rezultati upisa za 2023./2024. OBJAVLJENI su na našoj web stranici.

DJEČJI VRTIĆ "SUNCE" - ODRAZ SUVREMENE PRAKSE

Dječji vrtić “Sunce” i dalje nastavlja sa promoviranjem odgojno-obrazovne prakse ustanove s ciljem unaprjeđenja odgojiteljskog poziva. Razmjena iskustava i dobrih primjera prakse nužna je kako bi vlastitom refleksijom sami odgojitelji osvijestili svoje jake te osnažili svoje slabije strane. Proteklog tjedna odgojiteljice Dječjeg vrtića “Sunce”, Martina Rados i Vedrana Vulić sudjelovale su kao izlagači na Danima predškolskog odgoja, Čakovec “Zajedno rastemo: Djetinjstvo – kulture i mogućnosti” u Svetom Martinu na Muri. 
 
Istovremeno su odgojiteljice Edita Tošić, Nives Paleka i Gordana Šarić sudjelovale na lutkarkom festivalu LUF UF 2022.- Lutka u rukama učitelja i odgojitelja, Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu predstavljajući Dječji vrtić “Sunce” predstavom “Ribar Palunko i njegova žena”.

Sudjelovanje na ovakim skupovima za predškolsku ustanovu od iznimne je važnosti jer na taj način odgojitelji imaju priliku stjecati nova znanja i vještine za dobrobit odgojno-obrazovnog procesa.

Skip to content