UPISI Rezultati upisa za 2023./2024. OBJAVLJENI su na našoj web stranici.

Dječji vrtić "Sunce" - Dani otvorenih vrata

Povodom obilježavanja blagdana svetog Krševana Dječji vrtić “Sunce” je otvorio svoja vrata svim članovima obitelji naše djece.
Uz veliki trud odgojiteljica Dječjeg vrtića “Sunce” koje su osmisljene su bogate radionice za djecu , roditelje, bake, djedovi te ostale članove obitelji naše djece. Stvorila se jedna atmosfera zajedništva u kojoj je motiviranost svih sudionika bila na visokoj razini. Bila je to prilika za međusobnim druženjem i upoznavanjem. Dobrobit participiranja članova obitelji je za dječji vrtić od iznimne je važnosti uopće jer se dijete na taj način osjeća osnaženo, uvaženo, razvija pozitivnu sliku o sebi te se osjeća prihvaćeno, a sami roditelji su i sukreatori vrtićkog kurikuluma što mu daje na dodatnoj vrijednosti. Otvoriti vrata objekta za sve članove obitelji djece bio je najljepši poklon povodom Dana grada Zadra i blagdana svetog Krševana!

Skip to content