NOVOSTI

POPIS POLAZNIKA PROGRAMA PREDŠKOLE U DJEČJEM VRTIĆU „SUNCE“ ZADAR ZA PEDAGOŠKU 2016./17.GODINU


DJEČJI VRTIĆ „SUNCE“ ZADAR
VESLAČKA 1, 23 000 ZADAR
TEL.023/236-410
KLASA:601-02/16-01/38
URBROJ:2198/01-39-01-16-2
Zadar,26.09.2016.      


PO DUGA
PROGRAM PREDŠKOLE

IME I PREZIME 
  
Niko Višković
Melani Erceg 
Anđelo Rudić 
Marin Dražić 
Karla Fridl 
Mario Škibola 
Jelena Anić 
Jakov Šoša 
Lara Marković 
Lana Patača 
Bruna Božić 
Mirna Žunić 
Helena Anić 
Tino Starac 
Nikola Štulina 
Mateo Petrović 
Gabriel Bučić 
Medina Žunić 
Leona Petani 
Ariela Maria Bajlo 

 

PO TRATINČICA
PROGRAM PREDŠKOLE


IME I PREZIME
 
  
Lena Karaban 
Simona Grgurević 
Bartol Vukoša 

PO KOŽINO
PROGRAM PREDŠKOLE

IME I PREZIME
 
Monika Sambunjak 
Rita Sambunjak 
Dominik Miguez Hernandez 
Naomi Kratki  
Rafael Baraka 


PODRUČNA ŠKOLA PLOČE OSNOVNE ŠKOLE KRUNE KRSTIĆA
PROGRAM PREDŠKOLE


IME I PREZIME 
  
Veljko Mršić 
Karmen Kardum 
Roko Pilipović 
Mate Pilipović 
Antonia Mitrović 
Nika Baričević 
Niko Pilipović 
Gabrijel Kresović 
Mia Mitrović 
Matej Zrilić 
Arian Dragović

 

PO SMILJEVAC
PROGRAM PREDŠKOLE

IME I PREZIME 
  
Marin Šimić 
Simona Zuanović 
Luka Šare 
Lea Antičević 
Josipa Zrilić 
Anđela Mitrović 
Adrian Marinović 
Petar Zelić 
Stella Kajzogaj 
Hana Vuran 
Zara Juričić 
Lana Radelić 
Enis Krasniqi 
Sandi Petrić 
Frane Ljubičić 
Niko Galac 
Noa Budimir 
Borna Erstić 
Mario Jakov Perinović 
Tome Atelj 
Emanuel Šapina 
Marc Anthony Rogić 
Leona Anđela Galešić 
Pavla Olman 
Manuela Masar 
Eni Marušić 
Fabian Ivanović 
Matej Čirjak
Leonardo Kadi
Luka Grubešić
Filip Batinić
Niko Kulenović
Tino Šarić
Filip Korda
Jakov Županjac
Roko Vučemilović Jurić
Amanda Kajzogaj
Katarina Horvat
Lucija Dragičević
Ena Banić
Leon Martinović
Luka Marinović
Paola Burčul
Mateo Atlašević
Andrea Anđelić
Marino Milivojević
Tia Galešić
Marija Bučić
Klaudija Članak

PO JAZINE
PROGRAM PREDŠKOLE


IME I PREZIME 
 
Filip Grgas 
Petra Krkobabić 
Paula Trajkov 
Natan Božo Lučić 
Dora Dimlić 
Maja Teofilov 
Sara Nicole Mihić Milat 
Filip Filipović 
Tea Filipović 
Mateo Batur 
Anamaria Esperanza Lisica 
Ante Batur 
Gabrijela Dushi 
Gjon Prekpalaj 
Marko Bulić 
Lucija Humbolt 

 

NAPOMENA: Program predškole u PO Duga (Ante Starčevića bb, Zadar) počinje 3.listopada, 2016. u 16h.
NAPOMENA: Program predškole u PO Tratinčica (Crno 145, Zadar) počinje 3.listopada, 2016. u 13h.
NAPOMENA: Program predškole u PO Kožino počinje 3.listopada, 2016. u 13h.
NAPOMENA: Program predškole u područnoj škole Ploče Osnovne škole Krune Krstića počinje 3.listopada 2016.godine u 16,00h. Program predškole održavat će se naizmjenično jedan tjedan u jutarnjem a drugi tjedan u popodnevnom terminu.
NAPOMENA: Program predškole u PO Smiljevac  (Ivana Lucića bb, Zadar) počinje 3. listopada, 2016. u 16h.

NAPOMENA: Program predškole u PO Jazine (Obala kneza Branimira 4h, Zadar) počinje 3.listopada, 2016. u 16h.